روز جمعه دهم آبان ماه کوهنوردان استان فارس به مناسبت روز کوهنورد، طبق روال سنوات قبل در چشمه چنار مهارلو جمع شدند تا اتحاد و همدلی خود را به نمایش بگذارند.

برنامه امسال با اجرای باشگاه کوهنوردی ردپا و برنامه ریزی و همت هیئت کوهنوردی استان فارس برگذار شد و علاوه بر باشگاه های کوهنوردی شیراز، کوهنوردان شهرستان های سروستان، داراب، کوار، فیروزآباد، آباده و بوانات هم حضور داشتند. در ابتدای برنامه ثابت مسئول هیئت پیشکسوتان کوهنوردی استان درباره تاریخچه این گردهمایی سخن گفت و سپس ایزدی رئیس هیئت کوهنوردی استان فارس درباره ورزش کوهنوردی سخن گفت و از شرکت کنندگان و باشگاه هایی که در اجرای مراسم همکاری داشته اند تشکر کرد. در این برنامه همچنین هنرمند به نمایندگی از مردم روستای مهارلو از حضور کوهنوردان در مهارلو تشکر کرد. در پایان به بیش از صد نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد و نیز به تعدادی از خردسالان و مسن ترین کوهنورد حاضر هدایایی داده شد. برنامه تا ظهر ادامه داشت.

لازم به توضیح است که این برنامه هر سال در روز جمعه هفته اوّل آبان ماه برگزار می شود و امسال به دلیل عزاداری های آخر ماه صفر، در هفته دوم برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.