جلسات هفتگی باشگاه کوهنوردی و صعودهای ورزشی ردپا ، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در پارک بعثت ،مرکز شیرازشناسی،سالن سرو برقرار می باشد.

هدف از برگزاری نشست های هفتگی باشگاه،تعامل هیات مدیره با اعضا،تعامل  اعضا با یکدیگر،هم اندیشی جهت اجرای بهینه کلیه برنامه ها اعم از اجرایی،آموزشی، فرهنگی و استفاده از دانش مربیان و متخصصین عرصه کوهنوردی می باشد.

در این جلسات به صورت هفتگی سمینارهای آموزشی ارزنده ای توسط مدعوین و مربیان و کارشناسان و اعضای باشگاه پیرامون ورزش کوهنوردی و موضوعات مرتبط، مورد بحث قرار میگیرد.

گزارش برنامه های اجرا شده و نقد و بررسی آن به صورت هفتگی توسط کوهنوردان ارائه میشود و کلیه همنوردان در تجربیات آن برنامه سهیم میشوند. کتابها و مجلات مرتبط با رشته کوهنوردی معرفی و مطالبی از آن جهت آشنایی ارائه میگردد.

توضیحات برنامه های پیش رو و اطلاعیه برنامه ها و دوره های آموزشی به اطلاع اعضا رسانده میشود. اخبار روز کوهنوردی کشور و جهان از برنامه های دیگر جلسات هفتگی است.

به مناسبت های فرهنگی مختلف برنامه های ویژه ای تدارک دیده میشود.

در این جلسات علاقمندان به ورزش کوهنوردی و رشته های مرتبط با مراجعه به مسئول ثبت نام فرم عضویت در باشگاه را دریافت نموده و توضیحات کاملی پیرامون شرایط عضویت به آنها داده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.